Sten Ekendahl oljemålning

434121

STEN EKENDAHL (1897-1968)): Rådjur i landskap, signerad,Sten Ekendahl "Rådjur på Ornö 1957" olja på duk, ca 47x68 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Sten Ekendahl oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3017612
3012899
3005691

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.