Intarsia bokhylla 1930-tal

434120

ERIK MATTSON, sannolikt, sideboard, Mjölby intarsia 1930-tal, mahogny, tre lådor samt två dörrar, pyramidformade ben, höjd 77, 200x30 cm

Bruksslitage, mindre skador

Möbler, Design

Rum 5

Intarsia bokhylla 1930-tal

Budhistorik (19 bud)
3017306
5 800
3017305
5 600
3017304
5 400
3017301
5 200
3017300
4 600

Slutpris SEK:
5 800
591 EUR, 715 USD
Utropspris SEK:
7 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.