Etsning efter Rubens

434118

ETSNING, 1600-tal, efter Rubens, Joan Meyssens, "Robora Femineis Sepe Virillia Cedvnt", bladmått ca 32x22 cm
HISTORIK: Se British Museum

Fack 16

Etsning efter Rubens
Budhistorik (8 bud)
3016935
3016761
750
3016368
700
3016368
650
3005523
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.