Edvin Ollers oljemålning

434117

EDVIN OLLERS (1888-1959), blomsterstilleben, signerad och daterad E.Ollers 1952, olja på duk, ca 42x33 cm

Fack 7

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3017882
550
3017876
500
3017874
450
3017871
3017866

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.