Björn Wessman färglitografi

434111

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Landskap, signerad Björn Wessman, 87/100, färglitografi, ca 32x39 cm

Fack 14

Björn Wessman färglitografi

Budhistorik (12 bud)
3016885
3016834
950
3006511
900
3014189
900
3006511
850

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.