Lis Thomasson oljemålning

434108

LIS THOMASSON (född 1929): "Kvist i vas", signerad LThomasson, olja på duk, ca 33x28 cm

Fack 11

Lis Thomasson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3015927
3012872
3012269
750
3007851
3005991

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.