Bord IKEA "lövet"

434105

SIDOBORD, 1950-tal, IKEA "Lövet", fanérad i teak, svartmålade ben, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 52, 74x40 cm

Fanérskador

Rum 3

Bord  IKEA

Budhistorik (9 bud)
3022562
700
3022615
650
3022562
600
3022614
550
3022562
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.