Bord IKEA "lövet"

434105

SIDOBORD, 1950-tal, IKEA "Lövet", fanérad i teak, svartmålade ben, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 52, 74x40 cm

Fanérskador

Rum 3

Bord  IKEA

Budhistorik (9 bud)
3022562
700
3022615
650
3022562
600
3022614
550
3022562
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer