Corneille färglitografi

434104

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "La Belle...", signerad och daterad Corneille -78, 109/150, färglitografi, bladmått ca 66x51 cm

Fack 36

Corneille färglitografi

Budhistorik (10 bud)
3017904
1 900
3017881
1 800
3017576
1 700
3017879
1 700
3017576
1 400

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.