Ulf Wahlberg färglitografi

434102

ULF WAHLBERG (född 1938): Skrotbilar, signerad o daterad -78, EA, färglitografi, ca 50x67 cm

Fack 27

Ulf Wahlberg färglitografi

Budhistorik (13 bud)
3017552
900
3017548
850
3017035
3016469
750
3016393
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.