Carl Eldh skulptur gips Ansgar

434074

CARL ELDH (1873-1954): "Ansgar", signerad C. J. Eldh och daterad 1930, gips, höjd ca 50 cm

Nagg, skador på händerna

Konst, Skulpturer

Budhistorik (9 bud)
3009323
700
3009319
650
3009306
600
3008707
550
3006328
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.