Skrivbord nyrokoko

434073

SKRIVBORD, nyrokoko, mahogny/pyramidmahogny, 2 lådor i sargen, skivan med skinninläggning, 1800/1900-tal, höjd ca 75, 121 x 74 cm

Bruksslitage, senare renoverat, nyare skinn, nycklar saknas

Möbler, Möbler

Rum 6

Skrivbord nyrokoko

Budhistorik (20 bud)
3017486
1 600
3017325
3017485
3017325
1 300
3017483

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.