Jordi Arkö De Sju Dödssynderna

434072

JORDI ARKÖ (född 1951): ''Lättja'', signerad Jordi Arkö, blandteknik på kartong, ca 120x90 cm

Smärre kantskador

Budhistorik (3 bud)

3012240
850
3012234
3009099

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.