Tore Strindberg skulptur

434070

TORE STRINDBERG (1882-1968): "Krokus", signerad Tore Strindberg, gips, höjd 36,5 cm

Skadat öra och hårlock,, smärre repor, nagg

Konst, Skulpturer

Tore Strindberg skulptur

Budhistorik (6 bud)
3017595
1 700
3006309
1 600
3006309
1 400
3007745
1 300
3006309

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.