Karlskrona Lampfabrik 1 par bordslampor

434069

KARLSKRONA LAMPFABRIK, 1 par, bordslampor med dubbla skärmar, mässing, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, höjd ca 49,5 cm

Bruksslitage, märken

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Budhistorik (25 bud)
3015613
5 000
3015610
4 800
3015610
4 200
3015601
3015609

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer