Karlskrona Lampfabrik 1 par bordslampor

434069

KARLSKRONA LAMPFABRIK, 1 par, bordslampor med dubbla skärmar, mässing, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, höjd ca 49,5 cm

Bruksslitage, märken

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Budhistorik (25 bud)
3015613
5 000
3015610
4 800
3015610
4 200
3015601
3015609

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.