Jordi Arkö De Sju Dödssynderna

434066

JORDI ARKÖ (född 1951): ''Högmod'', signerad Jordi Arkö, blandteknik/collage på kartong, ca 120x90 cm

Smärre kantskador

Budhistorik (1 bud)

3012233
2017-01-16 16:45:53

2017-01-19 kl 17:10
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.