Jordi Arkö De Sju Dödssynderna

434065

JORDI ARKÖ (född 1951): ''Girighet'', signerad Jordi Arkö, blandteknik/collage på kartong, ca 120x90 cm

Smärre kantskador

Budhistorik (2 bud)

3012235
900
3007450
500

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.