Robert Benson

434063

ROBERT BENSON (född 1939): Playboys party bag, signerad och R Benson 137/175, litografi, ca 84x57 cm

Fack 6

Robert Benson

Budhistorik (2 bud)

3017054
3011207

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.