Jordi Arkö De Sju Dödssynderna

434060

JORDI ARKÖ (född 1951): ''Avund'', signerad Jordi Arkö, blandteknik på kartong, ca 90x120 cm

Smärre kantskador

Budhistorik (3 bud)

3017265
3012228
900
3006582

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.