Jordi Arkö

434053

JORDI ARKÖ (född 1951): (4) Vikingar, signerade Jordi Arkö, litografier, ca 42,5x29 cm vardera

en med skadat glas

Fack 11

Jordi Arkö

Budhistorik (2 bud)

3017420
3005372

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.