Karl Erik Höglund litografi

434052

KARL HÖGLUND (född 1940): Uteservering, signerad K Höglund, 240/360, färglitografi, ca 42x59 cm

Fack 16

Karl Erik Höglund litografi
Budhistorik (21 bud)
3016992
3016355
1 400
3014024
1 300
3013221
3010934

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.