Jordi Arkö färglitografier

434043

JORDI ARKÖ (född 1951): Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.

Nyskick

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Rum 7, Hylla 8

Jordi Arkö färglitografier

Budhistorik (13 bud)
3016450
2 400
3016449
3016416
3016414
1 900
3016412
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.