Rysk skola akvarell St. Petersburg

434042

RYSK SKOLA, omkring 1900. Slädekipage, Isakskatedralen - St.Petersburg, monogramsignerad P.Z., akvarell, ca 17x14 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (13 bud)
3017321
3008069
1 900
3006023
1 800
3005804
1 700
3006021
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.