Papperskorgar Servex

434041

PAPPERSKORGAR, 2 st, brännmärkt Servex, teak och ekfaner, höjd 33 resp. 47, diameter 26 resp 35 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 7

Papperskorgar Servex

Budhistorik (9 bud)
3007553
3010297
3007553
900
3010296
850
3007553
500

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer