Papperskorgar Servex

434041

PAPPERSKORGAR, 2 st, brännmärkt Servex, teak och ekfaner, höjd 33 resp. 47, diameter 26 resp 35 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 7

Papperskorgar Servex

Budhistorik (9 bud)
3007553
3010297
3007553
900
3010296
850
3007553
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.