Stanislaw Zoladz akvarell

434036

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Vintermotiv med skjul, signerad och daterad Zoladz -93, akvarell, ca 40,5x57 cm

Rum 20

Stanislaw Zoladz akvarell

Budhistorik (35 bud)
3017362
12 000
3017360
11 500
3017356
11 000
3017353
10 500
3017348
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.