Pelle Åberg Flicka i grönt

434029

PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka i grönt,
signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 31x22 cm

Kundcenter

Pelle Åberg Flicka i grönt

Budhistorik (6 bud)
3019260
7 000
3019164
6 000
3013222
5 200
3012000
5 000
3011910

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.