Pelle Åberg Flicka i grönt

434029

PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka i grönt,
signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 31x22 cm

Kundcenter

Pelle Åberg Flicka i grönt

Budhistorik (6 bud)
3019260
7 000
3019164
6 000
3013222
5 200
3012000
5 000
3011910

Slutpris SEK:
7 000
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer