Axel Erdmann Marknadsbild

434024

AXEL ERDMAN (1873-1954): Grönsakspråmen, signerad och daterad 1919-1948, olja på duk, 68x83 cm

Proveniens: Olle Erdmann

Konst, Äldre måleri

Rum 16

Axel Erdmann Marknadsbild

Budhistorik (4 bud)

3012225
3006945
3006689
500
3006082

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.