Bente Bjerregaard oljemålning

434013

BENTE BJERREGAARD (Danmark, född 1932): Landsväg, olja på duk, signerad BBj, a tergo daterad -83, ca 35x40 cm

Fack 14

Bente Bjerregaard oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3011750
550
3017545
500
3011750
3005539

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.