Ivar Morsing oljemålning

434010

IVAR MORSING (1919-2009): " På golfbanan", signerad och daterad Morsing 73, olja på pannå, ca 37x44 cm

Fack 16

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3016931
2 400
3016584
3006516
3006515
1 900
3006514
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.