Peter Løvig Nielsen, sideboard 1 par

434008

PETER LØVIG NIELSEN, sideboard, 1 par, Danmark 1960-tal, teak, mässing, höjd 71, längd 120 cm/st

Slitage

Möbler, Design

Rum 18

Budhistorik (6 bud)
3021635
9 600
3021546
7 000
3021545
6 200
3021544
5 400
3021543
3 400

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.