Salvador Dali etsning

433996

SALVADOR DALI (1904-1989): "Femme ā la fontaine ur sviten Počmes secrets d'Appolinaire", 1967, signerad Dali, E.A, ca 32x24 cm

Litteratur: Michler/Löpsinger 198

Fack 37

Salvador Dali etsning

Budhistorik (19 bud)
3017542
3017540
3 800
3017536
3 600
3017539
3 600
3017536
3 400

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.