Sopp- och såsslevar

433989

SOPPSLEVAR, 2 st., SÅSSLEVAR, 2 st., silver, Visby 1800-tal, längd ca 22-41 cm

Slitage, 1 benknopp saknas, en såsslev lös från fästet

Silver, Övriga silverföremål

Sopp- och såsslevar

Budhistorik (16 bud)
3017141
2 400
3017118
3014472
3017117
3014472
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.