Anders Pehrson golvlampa Knubbling

433983

ANDERS PEHRSSON, golvlampa Knubbling, skärm och raster av vit akrylplast, fot och stång av förkromad metall, höjd ca 135 cm

Bruksslitage, visa repor/märken, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Budhistorik (17 bud)
3017736
3017733
3017648
950
3017730
950
3017648
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.