Saltkar i porfyr samt vas slipad sten

433973

SALTKAR, 1800-tal, porfyr, höjd 2,5, diameter 6, VAS, skulpterad och slipad sten, höjd 10 cm

Båda med nagg

Diverse

Budhistorik (3 bud)

3016017
3008986
3005960

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.