Herman Hägg oljemålning

433972

HERMAN HÄGG (1884-1966): Domkyrkan Visby, signerad H. Hägg otydligt signerad, olja på pannå, ca 22x34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 11

Herman Hägg oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3017544
1 700
3017519
1 600
3017543
1 600
3017519
3017439
1 400

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.