Herman Hägg oljemålning

433971

HERMAN HÄGG (1884-1966): "Broa Fårö", signerad Herman Hägg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca17x38 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Herman Hägg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3016655
700
3016645
650
3016651
600
3016645
550
3013874
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.