Åke Wickström

433968

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): "Erik, kommer från ladugården", signerad Å Wickström, olja på duk, ca 46x55 cm

Tavelvagn 32

Åke Wickström

Budhistorik (4 bud)

3017731
450
3012404
3007642
3005367

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.