Åke Wickström oljemålning

433966

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): "Söndagsfrid", signerad Å Wickström, olja på duk, ca 46x55 cm

Tavelvagn 32

Åke Wickström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3007651
3005368

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.