Orientmatta semiantik

433960

ORIENTMATTA, semiantik, trädgårdsmönster, röd bård, ca 298x199 cm

Slitage, kantslitage samt mindre skador, något skev

Mattor/Textilier

Rum 16

Orientmatta semiantik

Budhistorik (27 bud)
3015913
2 400
3013814
3011361
3013799
3011361
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.