Karmstolar

433953

KARMSTOLAR, 1 par, Ryssland / Baltikum, 1800-tal, empire, skuren dekor, fanerade i mahogny, sitthöjd ca 42 cm, total höjd 90 cm

Lagningar och fanérskador

Rum 6

Karmstolar

Budhistorik (7 bud)
3017634
3 200
3017628
3017627
2 800
3017624
2 600
3011270
2 400

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer