Karmstolar

433953

KARMSTOLAR, 1 par, Ryssland / Baltikum, 1800-tal, empire, skuren dekor, fanerade i mahogny, sitthöjd ca 42 cm, total höjd 90 cm

Lagningar och fanérskador

Rum 6

Karmstolar

Budhistorik (7 bud)
3017634
3 200
3017628
3017627
2 800
3017624
2 600
3011270
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.