Champagnekylare Frankrike

433951

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Frankrike 1930-tal, märkt Piper Heidsieck Reims, samt märkt André Leroy T.L Made in France, höjd 20,5 cm

Smärre emaljskada, mindre bucklor och repor

Diverse

Monter 23

Champagnekylare Frankrike

Budhistorik (12 bud)
3019276
3015438
3015438
1 600
3015425
3011181
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.