Axel Olson färglitografi

433947

AXEL OLSON (1899-1986): Liljor i fönster, signerad Axel Olson, 212/290, färglitografi, ca 32x43 cm

Ändringar/tillägg
bLOMSTERBUKETT I FÖNSTER

Geijersgatan 14, Göteborg

Axel Olson färglitografi

Budhistorik (4 bud)

3029246
450
3029187
3029173
3020867

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.