Salongsgrupp i Karl Johanstil

433945

SALONGSGRUPP, 5 delar, Karl Johanstil, mahogny och mässingsbeslag, 1900-talets första hälft, bestående av soffa, två karmstolar, två stolar, soffan längd ca 117, sitthöjd 40 cm

Slitage, en av karmstolarna med lagningar

Rum 12

Salongsgrupp i Karl Johanstil

Budhistorik (21 bud)
3016828
4 800
3016825
4 600
3016823
4 400
3016820
4 200
3016812

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.