Salongsgrupp i Karl Johanstil

433945

SALONGSGRUPP, 5 delar, Karl Johanstil, mahogny och mässingsbeslag, 1900-talets första hälft, bestående av soffa, två karmstolar, två stolar, soffan längd ca 117, sitthöjd 40 cm

Slitage, en av karmstolarna med lagningar

Rum 12

Salongsgrupp i Karl Johanstil

Budhistorik (21 bud)
3016828
4 800
3016825
4 600
3016823
4 400
3016820
4 200
3016812

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer