Stolar England

433943

STOLAR, 6 st, England, regencystil, 1900-tal, mahognyfaner, klädda sitsar, sitthöjd ca 44 cm

Ändringar/tillägg
enl uppgift sålda på NK

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar England

Budhistorik (18 bud)
3016265
3016264
2 800
3016263
2 600
3016262
2 400
3016261

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.