Paul K Jörgensen

433942

PAUL K JÖRGENSEN (1900-tal): Komposition, signerad, olja du pannå, ca 60x98 cm

Fack 21

Paul K Jörgensen

Budhistorik (6 bud)
3010758
1 600
3008180
3008179
3008178
3008177
500

Slutpris SEK:
1 600
165 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.