Salongsgrupp i gustaviansk stil

433941

SALONGSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, förgylld, delvis skuren dekor, 1900-talets första hälft, bestående av soffa, två fåtöljer, två stolar, soffans bredd ca 207, sitthöjd 48 cm

Slitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 12

Budhistorik (30 bud)
3017075
16 000
3016750
15 500
3017071
15 000
3016750
12 500
3016829
12 000

Slutpris SEK:
16 000
1 630 EUR, 1 971 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.