Orientmatta antik

433934

ORIENTMATTA, Lori, antik, ca 188x390 cm

Smärre slitage lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta antik

Budhistorik (11 bud)
3017915
8 400
3016736
8 200
3017914
8 200
3016736
8 000
3016735
7 600

Slutpris SEK:
8 400
867 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.