Serveringsvagn på hjul

433933

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, bok och ek, lös bricka, höjd 61, 68x43 cm

Bruksslitage

Rum 6

Serveringsvagn på hjul

Budhistorik (8 bud)
3013683
650
3017669
600
3013683
550
3017667
500
3013683
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.