Stop 1900-talets första hälft

433927

STOP, 1900-talets första hälft, enligt uppgift från Gillet i Uppsala, beslag i tenn med monogram, slipat glas, höjd ca 16,5 cm

Smärre nagg, med gravyr

Diverse, Samlarobjekt

Stop 1900-talets första hälft

Budhistorik (1 bud)

3014454
2017-01-17 21:25:44

2017-01-20 kl 18:32
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer