Stop 1900-talets första hälft

433927

STOP, 1900-talets första hälft, enligt uppgift från Gillet i Uppsala, beslag i tenn med monogram, slipat glas, höjd ca 16,5 cm

Smärre nagg, med gravyr

Diverse, Samlarobjekt

Stop 1900-talets första hälft

Budhistorik (1 bud)

3014454
2017-01-17 21:25:44

2017-01-20 kl 18:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.