Salongsbord 1900-talets första hälft

433924

SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, möjligen Carl Malmsten, betsat underrede, skiva fanérad i rotfanér, höjd ca 73, diameter 84 cm

Bordsskivans lack med krackeleringar

Rum 3

Budhistorik (2 bud)

3019099
900
3019097
500

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer