Salongsbord 1900-talets första hälft

433924

SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, möjligen Carl Malmsten, betsat underrede, skiva fanérad i rotfanér, höjd ca 73, diameter 84 cm

Bordsskivans lack med krackeleringar

Rum 3

Budhistorik (2 bud)

3019099
900
3019097
500

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.