Sven X:et Erixon färglitografi

433923

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Landskap, signerad Sven Erixson, PT, färglitografi, ca 70x46 cm

Fack 25

Budhistorik (6 bud)
3019259
750
3017734
700
3019258
700
3017734
3017598

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.